2018-2019


Okullar Arası Küçük Erkek                        BURSA 1.si    

Okullar Arası Yıldız Erkek                        BURSA 1.si      


2017-2018


Okullar Arası Küçük Erkek                       BURSA 1.si        TÜRKİYE 5.si

Okullar Arası Yıldız Erkek                       BURSA 1.si        


2016-2017


Okullar Arası Küçük Erkek       BURSA 2.si   


2015-2016


Okullar arası Yıldız Erkekler BURSA 1.si
Okullar arası Küçük Erkekler BURSA 1.si

Basketbol Minik Erkekler Teşvik Turnuvası  Minikler Şampiyonu

2004 DOĞUMLU KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ  BURSA 1.si


2002 DOĞUMLU YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ  BURSA 1.si


YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE EN İYİ İLK 8 TAKIM TAKIM ARASINA GİREREK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALLERİNE GİTMEYE HAK KAZANDI.


YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ                         TÜRKİYE 5.si


2013-2014


Ortaokul  Küçük Erkek Basketbol Takımımız  TÜRKİYE 2. si  - BURSA 1. si
Minik Erkek Basketbol takımımız Akdeniz Turnuvası Şampiyonu
Ortaokullar arası Yıldız Erkek Takımımız TÜRKİYE Şampiyonası Grup 3.sü
Ortaokullar arası Yıldız Erkek Takımımız BURSA 3.sü


2012-2013


Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız TÜRKİYE Şampiyonu
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Sinop Yarı final 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız Adıyaman Grup 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız BURSA 2.si

Ortaokul Yıldız Erkek Takımımız BURSA 2.si
İlkokul Erkek Takımımız Aydın Yarıfinal 1.si
İlkokul Erkek Takımımız BURSA 1.si

2011-2012


Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Yarı final 3.sü
Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 2.si
Okullar arası Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 3.sü
Okullar arası Küçük Erkekler BURSA 2.si
Okullar arası Yıldız Erkekler BURSA 2.si
Okullar arası Genç Erkekler BURSA 3.sü

2010-2011


Okullar Arası Küçük Erkekler BURSA 2.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 1. si
TBF Bursa Kulüpler arası Minik Erkekler BURSA 1.si

2009-2010


Okullar arası Yıldız Erkekler BURSA 1.si
Okullar arası Yıldız Erkekler Türkiye Yarı Final 1.si
Okullar arası Yıldız Erkekler TÜRKİYE 7.si
TBF Bursa Kulüpler arası Küçük Erkekler BURSA 2.si TÜRKİYE 8.si
Okullar arası Küçük Erkek Basketbol Takımımız BURSA 2. si
TBF Bursa Kulüpler arası Minik Erkekler BURSA 1.si
Beko Basketbol Junior Ligi TÜRKİYE 8.si

2008-2009


Okullar arası Küçük Erkekler BURSA 2.si
Okullar arası Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonası Grup 3. sü
Okullar arası Yıldız Erkekler   BURSA 4. sü

2007-2008


Beko Basketbol İstanbul Junior ligi TÜRKİYE 3.sü
Okullar arası küçük erkekler TÜRKİYE yarı final 2.si
Okullar arası küçük erkekler TÜRKİYE 4.sü
Okullar arası küçük erkekler BURSA 1.si

2006-2007


Kulüpler arası minik erkekler BURSA 2.si
Okullar arası yıldız erkekler   BURSA 3.sü
Okullar arası küçük erkekler  BURSA 1.si , Marmara Grup 1.si
 Türkiye yarı final 1.si, TÜRKİYE 3.sü

2005-2006


Küçük Erkek Basketbol Takımı BURSA 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı Grup 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı Yarı Final 2.liği
Küçük Erkek Basketbol Takımı TÜRKİYE 5.liği

2018-2019


Küçük Erkek Yüzme Takımı         BURSA 2.si

Küçük Kız Yüzme Takımı             BURSA 2.Si

Yıldız Erkek Yüzme Takımı          BURSA 2.si

Yıldız Kız Yüzme Takımı             BURSA 2.si

Genç Erkek Yüzme Takımı          TÜRKİYE 3.sü


2017-2018


Küçük Erkek Yüzme Takımı          BURSA 1.si                        TÜRKİYE 2.Si

Küçük Kız Yüzme Takımı              BURSA 2.si                       TÜRKİYE 4.Sü

 

Yıldız Erkek Yüzme Takımı          BURSA 1.si                        TÜRKİYE 1.Si

Yıldız Kız Yüzme Takımı              BURSA 1.si                       TÜRKİYE 3.Sü

Genç Erkek Yüzme Takımı          BURSA 2.si

Genç Kız Yüzme Takımı              BURSA 1.si


2016-2017


Yıldız Erkek Yüzme Takımı                     BURSA 1.si             TÜRKİYE 1.si


Küçük Erkek Yüzme Takımı                    BURSA 1.si             TÜRKİYE 5.si

Küçük Kız Yüzme Takımı                        BURSA 1.si             TÜRKİYE 2.si

 

Macaristan’ın Budapeşte şehrinde düzenlenen Dünya liseler arası yüzme şampiyonasında;

Elçin TÜRKMENOĞLU    :     4X100 Karışık Bayrak                      DÜNYA 1.si

                                         100 mt. Kelebek                             DÜNYA 2.si

                                          100 mt. Serbest                             DÜNYA 3.sü

Melike SERTLER”          :        200 mt. Karışık                            DÜNYA 3.sü


2015-2016


Elçin TÜRKMENOĞLU      

     

50mt Sırtüstü     :BURSA 1.si


100mt Sırtüstü    :BURSA 1.si


200mt Sırtüstü    :BURSA 1.si



Ceren Deniz TÜRKEŞ


50mt Serbest     :BURSA 1.si


100mt Serbest    :BURSA 1.si



Berdan BOŞNAK       

             

50mt Sırtüstü      :BURSA 4.sü


100mt Sırtüstü    :BURSA 4.sü


200mt Sırtüstü    :BURSA 4.sü


2014-2015


Ortaokul Yıldız Kız Yüzme Takımı    TÜRKİYE  2.si BURSA 1.si


İlkokul Küçük Erkek Yüzme Takımı  TÜRKİYE 1.si  BURSA 1.si 


İlkokul Küçük Kız Yüzme Takımı        BURSA 1.si


Yunanistan’da yapılan COMEN CUP Yıldızlar Akdeniz şampiyonasında Melike Sertler 200 m Kurbağalama stilinde TÜRKİYE 3. olmuştur.


2013-2014


Ortaokul Yıldız Kız Yüzme Takımı       TÜRKİYE  1.si
İlkokul Küçük Erkek Yüzme Takımı      TÜRKİYE 3.sü  BURSA 1.si  
İlkokul Küçük Kız Yüzme Takımı          TÜRKİYE 5.si   BURSA 1.si
Ortaokul Yıldız Erkek Yüzme Takımı    TÜRKİYE 6.sı   BURSA 1.si
10-11-12 Yaş grupları Mehmet Akif Ersoy Yüzme şampiyonasında  
BURSA 1.si





2012-2013


Yıldız Kızlar Yüzme Takımı      BURSA 1.si  - TÜRKİYE 3.si
Küçük  Kızlar Yüzme Takımı     BURSA 1.si - TÜRKİYE 1. si
Küçük Erkekler Yüzme Takımı  BURSA 1.si - TÜRKİYE 2.si

2011-2012


Küçük Kızlar                BURSA 1.si
Küçük Erkekler            BURSA 1.si
Küçük Kızlar                TÜRKİYE 1.si
Mehmet Akif Ersoy       BURSA Şampiyonu

2010-2011


Küçük Kız Yüzme Takımımız Okullar Arası
Küçükler Finali Türkiye Yüzme Şampiyonasında                    TÜRKİYE 1. si
Küçük Erkek Yüzme Takımımız Okullar Arası
Küçükler Finali Türkiye Yüzme Şampiyonasında                     TÜRKİYE1. si
10 - 11 - 12 Yaş Mehmet Akif Ersoy Yüzme Şampiyonası        1. si
Bursa Küçükler Okullar Arası Yüzme Birinciliğinde Bayanlarda BURSA 1. si
Bursa Küçükler Okullar Arası Yüzme Birinciliğinde Erkeklerde  BURSA 1. si
Küçük Kız Yüzme Takımı        BURSA 1. si
Küçük Erkek Yüzme Takımı    BURSA 1. si
Yıldız Kız Yüzme Takımı         BURSA 1. si
Genç Erkekler Yüzme Takımı  BURSA 1. si

2009-2010


Okullar Arası Küçük Erkeklerde BURSA 1.si

Okullar Arası Küçük Kızlarda BURSA 1.si

 
09-11 Temmuz 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Darmstadt şehrinde 49 takımın katılımı ile yapılan 47. uluslar arası SWİM CUP yüzme şampiyonasında ülkemizi milli takımlar düzeyinde temsil eden Emine Örnek Koleji sporcu öğrencilerinden; 

200 mt. Kurbağalama Birincilik
200 mt. Karışık İkincilik
100 mt. Kurbağalama Üçüncülük




100 mt. Serbest İkincilik
4x100 mt. Serbest bayrak Üçüncülük
 


derecelerini elde ederek büyük bir başarı elde etmişlerdir. 
 

22-23-24 Ocak 2010 tarihinde Danimarka’nın Lyngby şehrinde 5 ülkeden 34 takımın katılımı ile gerçekleştirilen uluslar arası yüzme şampiyonasında ülkemizi Türkiye milli takımlar düzeyinde temsil eden öğrencilerimiz

100 mt. Kurbağalama İkincilik 
200 mt. Kurbağalama İkincilik
200 mt. Karışık Üçüncülük



50 mt. Kelebek Üçüncülük 
100 mt. Kelebek İkincilik
200 mt. Kelebek İkincilik 
 

derecelerini elde ederek büyük bir başarı elde etmişlerdir. 
 

17-20 Aralık 2009 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Türkiye Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nda bir çok büyük kulüp arasında Emine Örnek Koleji Yüzme takımımız aşağıdaki başarılı sonuçları elde etmiştir.

GENÇ BAYANLARDA

100 mt Serbest 
TÜRKİYE 2.si
200 mt Serbest 
TÜRKİYE 2.si
400 mt Serbest 
TÜRKİYE 2.si
 

50 mt Serbest   TÜRKİYE 2.si
100 mt Serbest 
TÜRKİYE 3.sü
200 mt Serbest 
TÜRKİYE 1.si


YILDIZ ERKEKLER

100 mt Sırtüstü 
TÜRKİYE 2.si
200 mt Sırtüstü 
TÜRKİYE 2.si
100 mt Serbest 
TÜRKİYE 2.si
200 mt Serbest 
TÜRKİYE 2.si

50 mt Kelebek  
TÜRKİYE 3.sü


2008-2009


31 Temmuz – 02 Ağustos 2009 tarihleri arasında Kayseri ilinde yapılan Türkiye yüzme şampiyonasında aşağıda ismi yazılı olan öğrencilerimiz katılmışlardır.

100 Serbest TÜRKİYE 1. si
200 Serbest 
TÜRKİYE 1. si
400 Serbest 
TÜRKİYE 1. si
 

100 Sırt       TÜRKİYE 1. si
50 Sırt         
TÜRKİYE 3. sü
100 Serbest 
TÜRKİYE 1.si
200 Sırt       
TÜRKİYE 1. si

100 Serbest 
TÜRKİYE 1. si
50 Serbest   
TÜRKİYE 2. si

 

100 Serbest TÜRKİYE 3. sü
50 Kelebek  
TÜRKİYE 3. sü
200 Serbest 
TÜRKİYE 4. sü
50 Serbest   
TÜRKİYE 3. sü

200 Kelebek 
TÜRKİYE 2. si
50 Kelebek   
TÜRKİYE 4. sü
100 Kelebek 
TÜRKİYE 2.si
 

1500 Serbest TÜRKİYE 4. sü
400 Serbest   
TÜRKİYE 4. sü
200 Serbest   
TÜRKİYE 4. sü
 

50 Serbest     TÜRKİYE 4. sü
 

Okullar arası küçük bayan yüzme takımımız TÜRKİYE 2.si olmuştur.
04-05-06 Mayıs 2009 tarihleri arasında Edirne ilinde yapılan okullar arası Yıldızlar finali Türkiye yüzme şampiyonasında Bursa ilini temsilen giden Emine Örnek Koleji Yüzme Takımı yaklaşık 500 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada Erkek Yüzme Takımı TÜRKİYE 1. si, Bayan Yüzme Takımı TÜRKİYE 3. sü, olmuştur.
Küçükler okullar arası yüzme il birinciliğinde Emine Örnek Koleji Bayan ve Erkek Takımları BURSA 1.si olmuştur.
23 Nisan Uluslararası yüzme şenliklerinde 1 öğrencimiz 100m kurbağalama branşında TÜRKİYE 2.'si olmuştur.
8-9-10 Nisan 2009 tarihinde Bursa Atatürk kapalı yüzme havuzunda düzenlenen ve 22 okulun katılımı ile gerçekleşen okullar arası yıldızlar yüzme müsabakalarında okulumuz Bayan ve Erkek Takımları BURSA 1.'si olmuşlardır.
Slovenya'nın Kranj kentinde yapılan uluslararası açık yüzme yarışlarında Emine Örnek Koleji'nin 3 sporcusu Türkiye Yüzme Milli Takımı'na 2 Birincilik, 3 İkincilik1 Üçüncülük kazandıran sporcularımız;
   
4x50mt. Serbest Yıldız Bayan Bayrak Takımı TÜRKİYE 3.sü
Bursa Atatürk kapalı yüzme havuzunda düzenlenen ve 13 kulübün katılımı ile gerçekleştirilen 7-8 yaş minikler yüzme festivalinde Emine Örnek Koleji öğrenci sporcuları 29 BİRİNCİLİK, 12 İKİNCİLİK, 14 ÜÇÜNCÜLÜK ile bozulmayan birincilik geleneğinin devam ettirmenin haklı gururunu yaşadılar.

2007-2008


Okullar arası küçük kızlar      TÜRKİYE 2.si
Okullar arası küçük erkekler  TÜRKİYE 4.sü

2006-2007


Okullar arası yıldız bayanlar         BURSA 1.si
Okullar arası yıldız erkekler          BURSA 1.si
Kulüpler arası minikler(kız-erkek) BURSA 1.si
Kulüpler arası yıldız bayanlar       BURSA 1.si
Okullar arası küçük kızlar             BURSA 1.si - TÜRKİYE 2.si
Okullar arası küçük erkekler         BURSA 1.si - TÜRKİYE 4.sü

2005-2006


9/10 - 11/12 yaş kulüpler arası
Bölgesel şampiyona da                TÜRKİYE 3.sü
İlkokullar (Küçük kızlar)                TÜRKİYE 5.si
İlkokullar (Küçük erkekler)            TÜRKİYE 1.si
İlkokullar (Küçük kızlar)                BURSA 1.si
İlkokullar (Küçük erkekler)            BURSA 1.si

2004-2005


İlkokullar (Bayan-Erkekler toplamında)  TÜRKİYE 1.si
İlkokullar (Küçük kızlar)                          TÜRKİYE 4.sü
İlkokullar (Küçük erkekler)                      TÜRKİYE 2.si
İlkokullar (Küçük Kızlar)                          BURSA 1.si
İlkokullar (Küçük erkekler)                      BURSA 1.si

2018-2019


Okullar Arası Küçük Kız                     BURSA  1.si

Okullar Arası Yıldız Kız                     BURSA  1.Si


2017-2018


Okullar Arası Küçük Kız                      BURSA 1.si

Yıldız Kız(2004-2005)                         BURSA 3.sü


2016-2017


Okullar Arası Küçük Kız            BURSA 1.si             TÜRKİYE  5.si

Okullar Arası Yıldız Kız            BURSA 2.si


2014-2015


Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     ISPARTA YARI FİNAL 1.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     BURSA 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    KIRKLARELİ GRUP 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    BURSA 2.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     ISPARTA YARI FİNAL 1.si

Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız     BURSA 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    KIRKLARELİ GRUP 1.si

Yıldız Kız Voleybol Takımımız                    BURSA 2.si

2013-2014


Ortaokul Küçük Kız Voleybol takımımız TÜRKİYE 1.si
Yıldız Kız Voleybol Takımımız BURSA 2.si




2012-2013


İlkokul Kız Takımımız Mersin Yarı final 1.si
İlkokul Kız Takımımız Bolu GRUP 1.si
İlkokul Kız Takımımız         BURSA 1.si
Ortaokul Kız Takımımız      BURSA 2.si

2011-2012


Okullar arası Yıldız Kızlar TÜRKİYE 5.si
Okullar arası Yıldız Kızlar Yarı final 2.si
Okullar arası Yıldız Kızlar GRUP 1.si
Okullar arası Yıldız Kızlar BURSA 2.si
Okullar arası Küçük Kızlar BURSA 2.si

2010-2011


Bursa Kulüpler arası Küçük Bayanlar BURSA 2.si
Okullar arası Küçük Bayanlar             BURSA 2.si
Okullar arası Genç Bayanlar              BURSA 3. sü
Okullar arası Yıldız Bayanlar             BURSA 2. si

2009-2010


Bursa Kulüpler arası Minik Bayanlar BURSA 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE 5.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE Şampiyonası Yarı Final 2.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar BURSA 1.si
Okullar arası Yıldız Bayanlar  BURSA 2.si

2008-2009


Okullar arası Küçük Bayanlar BURSA 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE Şampiyonası Grup 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE Şampiyonası Yarı Final 1.si
Okullar arası Küçük Bayanlar TÜRKİYE 5.si
Okullar arası Genç Bayanlar   BURSA 4. sü

2007-2008


Okullar arası küçük kızlar BURSA 1.si
 Okullar arası yıldız kızlar BURSA1.si
 Yıldız kızlar TÜRKİYE şampiyonası yarı final 1.si
 Yıldız kızlar TÜRKİYE 5.si

2006-2007


Okullar arası küçük kızlar BURSA 2.si
Okullar arası yıldız yıldız bayanlar (2.küme) BURSA 2.si
Kulüpler arası küçük kızlar MARMARA GRUP 3.sü
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) BURSA 2.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) MARMARA GRUP 1.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) TÜRKİYE yarı final 1.si
Okullar arası yıldız kızlar (1. küme) TÜRKİYE 5.si
Uluslararası Karadeniz Voleybol Turnuvası Yıldız Bayanlar 2.si
 Primorska - Bulgaristan

2005-2006


Küçük Bayan Voleybol Takımı BURSA 3.lüğü
Yıldız Bayan Voleybol Takımı BURSA 2.liği
Yıldız Bayan Voleybol Takımı MARMARA GRUBU 1.liği
Yıldız Bayan Voleybol Takımı TÜRKİYE Yarı Final 3.lüğü
Yıldız Bayan Voleybol Takımı 2.küme BURSA 3.lüğü
Minik Bayan Voleybol Takımı Kulüpler Arası BURSA 1.liği

2014-2015


BATUHAN DAŞTAN  
DÜNYA ŞAMPİYONU! (15 YAŞ OKULLARARASI) 
AVRUPA ŞAMPİYONU (15 YAŞ) İKİ KERE TÜRKİYE ŞAMPİYONU! (14 – 15 YAŞ) 


SUDE HEREKLİOĞLU 
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ! (12 YAŞ OKULLARARASI İKİ DEFA AVRUPA ŞAMPİYONU!. (9 YAŞ VE 11 YAŞ OKULLARARASI)ÜÇ DEFA TÜRKİYE ŞAMPİYONU! (10-11-12 YAŞ)
 ALTUĞ BOZYAKA  BURSA BİRİNCİSİ – MİLLİ TAKIM HAVUZU SPORCUSU (9 YAŞ)
 ECE VANLIOĞLU  BURSA BİRİNCİSİ – MİLLİ TAKIM HAVUZU SPORCUSU (8 YAŞ)

2013-2014




Milli takım sporcusu öğrencimiz IM (Uluslararası usta) Batuhan Daştan
Dünya okullar arası Bireysel Satranç Turnuvasında  DÜNYA 1. si

Birleşik Arap Emirliklerinde düzenlenen Dünya Yaş Grupları Satranç Şampiyonası’nda ;
Milli takım sporcusu öğrencimiz IM (Uluslararası usta) Batuhan Daştan 16 yaş kategorisinde DÜNYA 4.sü 

4-5 Ocak 2014 günlerinde Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Bursa il birinciliğinde 
Sporcu öğrencimiz Elif DANIŞAN              7 Yaş Kızlar 
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Ece VANLIOĞLU          7 Yaş Kızlar 
BURSA 2.si
Sporcu öğrencimiz Kağan KORKMAZ         7 Yaş          
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Yağız GALLEVCİ        11 Yaş           
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU   12 Yaş        
BURSA 2.si
Sporcu öğrencimiz Canberk KARACAN    13 Yaş         
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Ozan ÖNAL               13 Yaş           
BURSA 2.si
 
Sporcu Öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU
Dünya okullar arası Bireysel Satranç Turnuvasında
  DÜNYA 3. sü

24-31 Ocak Antalya'da Yapılan Küçükler Türkiye Şampiyonası 
Sporcu öğrencimiz Sude HEREKLİOĞLU TÜRKİYE 1. si
 
18 Ocak 2014 Bursa Hızlı Satranç İl Birinciliği 

Sporcu öğrencimiz Yağız GALLEVCİ Küçükler Kategorisinde 
BURSA 1. si
 
20-23 Ocak 2014 Okullararası Satranç Bursa İl Birinciliği 

Altuğ BOZYAKA          Minik Erkekler       
BURSA 1.si 
Sude HEREKLİOĞLU    Küçük Kızla         
BURSA 1.si 
Can Berk KARACAN    Yıldız Erkekler     
BURSA 1.si 
Ozan Önal                 Yıldız Erkekler         
BURSA 5.si 

2012-2013


Sporcu öğrencimiz Batuhan Daştan
IM (Uluslararası Usta) Ünvanının
Sahibi Oldu
4 - 7 Mart 2013 Tarihleri Arasında İl Genelinde, MEB Tarafından Düzenlenen Satranç Turnuvasında ; 
Sporcu öğrencimiz Yağız Gallevci
Minik Erkekler 
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Ece Gülşen
Minik Kızlar 
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Can Berk Karacan
Küçük Erkekler 
BURSA 4.sü
Sporcu öğrencimiz Çiğdem Onur
Küçük Kızlar 
BURSA 1.si
Sporcu öğrencimiz Anıl Berk Erdoğan
Yıldızlar 
BURSA 5.si
25 Ocak - 1 Şubat 2013 Tarihleri Arasında Antalya'da Yapılan Türkiye Satranç Şampiyonası ; 
Sporcu öğrencimiz Sude Hereklioğlu
11 Yaş Kızlar TÜRKİYE Şampiyonu
Sporcu öğrencimiz Çiğdem Onur
12 Yaş Kızlar TÜRKİYE 2.si
Sporcu öğrencimiz Altuğ Bozkaya
8 Yaş Erkekler TÜRKİYE 6.si
8 Aralık 2012 Merinos AKKM Salonunda Yapılan Bursa Hızlı Satranç Şampiyonası 
Sporcu öğrencimiz Anıl Berk Erdoğan 
Genel Sıralama 3.sü ve 16 Yaş Altı Birincisi
Sporcu öğrencimiz Sude Hereklioğlu 
Bayan 
BURSA Birincisi

2010-2011


29 Nisan – 09 Mayıs 2011 tarihlerinde Krakow-Polonya'da gerçekleşen 7. Dünya Okullar Bireysel Satranç Şampiyonasında,
Sporcu öğrencimiz 13 Yaş Altı Dünya Şampiyonu
Sporcu öğrencimiz DÜNYA 5.si
4-10 Nisan 2010 tarihlerinde Yunanistan’ın Selanik şehrinde yapılan Okullararası Avrupa Şampiyonasında; Sporcu öğrencimiz 13 Yaş Altı AVRUPA Şampiyonu
 Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 29 Ocak – 4 Şubat 2011 günleri arasında Antalya’da oynanan  “Satranç Türkiye Birinciliği ve Milli Takım Seçmeleri” nde

12 Yaş Genel TÜRKİYE 4.sü – Milli Takım Oyuncusu

10 Yaş Bayan TÜRKİYE 2.si – Milli Takım Oyuncusu

9 Yaş Genel TÜRKİYE 5.si – Milli Takım Oyuncusu

9 Yaş Bayan TÜRKİYE 4.sü – Milli Takım Oyuncusu

Bursa Birinciliği 
 Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında  7-8-9-10-11 ve 12 yaş gruplarında organize edilen
Bursa Satranç il birinciliğinde  ;
12 Yaş Genel BURSA Birincisi

12 Yaş Genel BURSA İkincisi

12 Yaş Bayan BURSA Birincisi

11 Yaş Genel BURSA Birincisi

9 Yaş Bayan BURSA Birincisi

9 Yaş Genel BURSA Birincisi

10 Yaş Genel BURSA Üçüncüsü

2009-2010




DÜNYA 3.sü
Türkiye yaş grupları satranç birinciliği ve milli takım seçmeleri 
24 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında Antalya’da oynandı.

On dört yaş TÜRKİYE Şampiyonu

 



Sekiz yaş TÜRKİYE 2.si

 


Sekiz yaş TÜRKİYE 6.sı

 


     
On yaş grubunda Milli Takıma seçilmişlerdir.
 


2008-2009


2009 Avrupa Satranç Şampiyonasında 12 Yaş gurubu sporcumuz
AVRUPA 3.sü olmuştur

 
2009 Avrupa Satranç Şampiyonasında sekiz yaş altı sporcumuz 
AVRUPA 2.si
 olmuştur.
 
Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Nisan ayı UKD (Ulusal Kuvvet Derecesi) turnuvası 18-19 Nisan günlerinde BTSO Eğitim Vadisi Salonlarında oynandı elde ettiğimiz sonuçlar.

BURSA İKİNCİSİ

BURSA BİRİNCİSİ

 BURSA İKİNCİSİ

BURSA BİRİNCİSİ
 

2009 Türkiye Yaş Grupları Şampiyonası Antalya


TÜRKİYE 2. si
 / 12 Yaş Milli Takım Oyuncusu
 

   
TÜRKİYE 6.sı 
/ ( Yaş Milli Takım Oyuncusu)
 

 

ARALIK 2008 MEB Türkiye Şampiyonası İSKENDERUN
TÜRKİYE 2.si

 

MEB Türkiye Şampiyonası Serisi İl Birinciliği
 


Yıldızlar 1. si

Yıldızlar 2.si

Gençler İl 1.si
 

Kasım 2008 MEB Türkiye Şampiyonluğu Serisi İlçe Birinciliği
Mudanya İlçe 
Küçükler1.-2.-3. lüğü
Yıldızlar 1.-2.-3.
Lise 1.-2. liği

 

Ekim2008 Singapur Dünya Şampiyonası 
DÜNYA 3.sü
 



Okullar arası 29 Ekim İlçe Satranç Şampiyonası

Minikler  1. - 2. - 3. lüğü
Küçükler 1. - 2. liği  
Yıldızlar 1. - 2. liği  
Gençler 1.liği


2007-2008


Okullar arası bireysel DÜNYA 3.sü
Okullar arası bireysel TÜRKİYE 1.si
Okullar arası bireysel TÜRKİYE 4.sü
EMİNE ÖRNEK YILDIZ SATRANÇ TAKIMI (BEKO Satranç Turnuvası) TÜRKİYE 3.sü
EMİNE ÖRNEK LİSESİ SATRANÇ TAKIMI (BEKO Satranç Turnuvası)   TÜRKİYE 4.sü

2006-2007


Hırvatistan - Sibernik Avrupa Şampiyonası AVRUPA 18.si
Okullar arası küçük erkekler ferdi TÜRKİYE 2.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler Beko satranç turnuvası) TÜRKİYE 1.si
Okullar arası minik erkekler Beko satranç turnuvası TÜRKİYE 2.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler) BURSA 1.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası küçük erkekler) BURSA 1.si
Bir öğrencimiz (Okullar arası yıldız erkekler)  BURSA 1.si

2018-2019


Minik Erkekler Büyük Slalom - BURSA  2.si – Arda AYDIN

Minik Erkekler Büyük Slalom - BURSA  3.sü – Arhan ŞAHİN

Minik Erkekler Büyük Slalom - BURSA  4.sü – Demir SOYUAK

Küçük Kızlar Büyük Slalom - BURSA  2.si – Defne Lal OKA

Küçük Kızlar Büyük Slalom - BURSA 3.sü – Elis AYDIN

Küçük Erkekler Büyük Slalom BURSA 1.si – Seçkin ONUR

Küçük Erkekler Büyük Slalom –BURSA  4.sü – İhsan BEKTAŞ

Yıldız Erkekler Büyük Slalom – BURSA  2.si – Hakkı Yiğit VAROĞLU

Yıldız Erkekler Büyük Slalom – BURSA 4.sü – Emre SÜLÜN


2017-2018


Minik Erkek Kayak Takımı          BURSA 1.si      

Küçük Kız Kayak Takımı             BURSA 1.si 

Küçük Erkek Kayak Takımı         BURSA 1.si 

Yıldız Kız Kayak Takımı              BURSA 1.si 

Yıldız Erkek Kayak Takımı          BURSA 1.si 

 

Yağmur Arasan- Minik Kız                  BURSA 4.sü     

Arda Aydın- Minik Erkek                     BURSA 2.si

Demir Soyuak- Minik Erkek                BURSA 4.sü

Elis Aydın- Küçük Kız                         BURSA 2.si

Seçkin Onur- Küçük Erkek 1.Yarış     BURSA 2.si 

Yiğit Varoğlu- Küçük Erkek 1.Yarış     BURSA 2.si 

Efe Çelik- Küçük Erkek                       BURSA 4.sü

Emir Ali Arasan- Yıldız Erkek              BURSA  2.si 

Salih Şeremet- Yıldız Erkek                BURSA 3.sü

Melda Efe- Yıldız Kız 1.Yarış              BURSA 3.sü 

Defne Evcümen- Yıldız Kız 2.Yarış    BURSA 3.sü 

Alya Salan- Yıldız Kız                         BURSA 4.sü

 


2016-2017


Yıldız Kız Kayak Takımı                           BURSA 1.Si

Yıldız Erkek Kayak Takımı                       BURSA 1.Si

Minik Kız Takımı                                      BURSA  1.Si

Küçük Erkek Kayak Takımı                     BURSA 2.Si

 

Yıldız Kız Kategorisinde Büyük Slalomda İdil GÖNDER BURSA 1.si,

Yıldız Kız Kategorisinde Büyük Slalomda Duru ONUR BURSA 2.si,

Küçük Slalomda İdil GÖNDER BURSA 1.si

Küçük Slalomda Duru ONUR BURSA 3.sü

Yıldız Erkek Kategorisinde Büyük Slalomda Atilla Kağan GÖNDER 

BURSA 1.si

Küçük Erkek Kategorisinde Büyük Slalomda Emir Ali ARASAN

BURSA 2.si,

Minik Erkek Kategorisinde Büyük Slalomda Arda AYDIN

 BURSA 2.si,, Küçük Slalomda BURSA 1.si

Minik Kız Kategorisinde Büyük Slalom Ve Küçük Slalomda Elis AYDIN

BURSA 3.sü



2015-2016


Yıldız Erkek Kayak Takımı  BURSA 1.si


Genç Erkek Kayak Takımı   BURSA 1.si


Küçük Erkek Kayak Takımı  BURSA 2.si 


TÜRKİYE KAYAK ŞAMPİYONASINDA METEHAN ÖZ ve İDİL GÖNDER 

TÜRKİYE 4.sü




2014-2015


Metehan Öz                                 TÜRKİYE Şampiyonu

Yıldız Kız Kayak Takımı               BURSA 1.si
Küçük Erkek Kayak Takımı          BURSA 1.si
Genç Erkek Kayak Takımı            BURSA 1.si
Yıldız Erkek Kayak Takımı            BURSA 2.si
Genç Kız Kayak Takımı                 BURSA 3.sü

2013-2014


Okullar Arası Küçük Erkekler Kayak Türkiye Birinciliğinde TÜRKİYE 1. Sİ -Metehan Öz
Yıldız Erkekler Kayak Takımı BURSA 1.si
Yıldız Kızlar Kayak Takımı BURSA 2.si
Küçükler kategorisinde ise; 
Küçük Erkekler Slalom - BURSA 1.si - Metehan ÖZ 
Küçük Erkekler Slalom - BURSA  2.si - Sarp ÜNDEĞER 
Küçük Erkekler Slalom -  BURSA  4.sü - Alp ARAT

Küçük Erkekler Büyük Slalom -  BURSA  1.si - Metehan ÖZ 
Küçük Erkekler Büyük Slalom -  BURSA  2.sü - Sarp ÜNDEĞER 

Küçük Kızlar Slalom -  BURSA  3.sü - Duru ONUR 
Küçük Kızlar Slalom -  BURSA  4.sü - İdil GÖNDER

Küçük Kızlar Büyük Slalom -  BURSA  3.sü – İdil GÖNDER
Küçük Kızlar Büyük Slalom -  BURSA  4.sü – Duru ONUR




2012-2013


Yıldız Kız Kayak Takımımız     BURSA 1.si
Yıldız Erkek Kayak Takımımız  BURSA 2.si
Küçük Erkek Kayak Takımımız BURSA 2.si
Küçük Kız Kayak Takımımız     BURSA 2.si

2011-2012


Yıldız Erkek Kayak Takımımız TÜRKİYE 2. si
Bursa Yıldız Erkek Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Erkek Takımı 
BURSA 1. si

2010-2011


Bursa Yıldız Erkek Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Erkek Takımı 
BURSA 1. si 
Bursa Yıldız Kız Kayak İl Birinciliğinde Okulumuz Yıldız Kız Kayak Takımı 
BURSA 3. sü

2009-2010


Okullar arası Bursa Yıldızlar Kayak İl Birinciliğinde okulumuz Yıldız Kız ve Yıldız Erkek takımı BURSA 1. si olmuştur.

2008-2009


Yıldızlar slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 1.si  

2007-2008


Yıldızlar slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 1.si  

2006-2007


Minikler slalom dalında okullar arası TÜRKİYE 3.sü
Küçük kızlar slalom dalında BURSA 1.si


2015-2016


OKULLARARASI MİNİK KIZLARDA SELİN KAYAKENT BURSA 1.si


İREM DEMİR BURSA 3.sü olmuştur.


MİNİK KIZ TENİS TAKIMIMIZ   BURSA 3.sü



2014-2015


GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİNDE 
Özel Emine Örnek Lisesi Kız Tenis Takımımız oynadığı tüm maçları kazanarak BURSA 1.'si olmuştur.


2008-2009


1-5 Mart 2009 tarihleri arasında yapılan GENÇLER TENİS İL BİRİNCİLİĞİNDE Özel Emine Örnek Lisesi Erkek Tenis Takımı oynadığı tüm maçları kazanarak BURSA 1.'si olmuştur.

2018-2019


YILDIZ ERKEK EGE ÖZDEMİR            BURSA 2.si

YILDIZ KIZ EZGİ ORAKÇI                    BURSA 3.sü

GENÇ ERKEK SARP AŞIK                   BURSA 1.si                         TÜRKİYE 3.sü


2017-2018


Yıldız Erkek Murat Sarp Aşık     BURSA 3.sü

Yıldız Erkek Ege Özdemir          BURSA 3.sü

Yıldız Kız Ezgi Orakçı                BURSA 3.sü


2016-2017


YILDIZ ERKEK SARP AŞIK         BURSA 3.sü


2015-2016


YILDIZ KIZ EDA ORAKÇI            BURSA 3.sü


YILDIZ ERKEK EGE SAYDAM    BURSA 3.sü



2014-2015


2014-2015  - BURSA 1.si




2015-2016


OKULLAR ARASI KANO İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİNDE
MÜGE GÜLERYÜZ        BURSA 2.si


OKULLAR ARASI KANO TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİNDE
MÜGE GÜLERYÜZ       
TÜRKİYE 3.sü 


YUKARI